הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

דיווח: פריגו עשויה לרכוש חטיבה ממרק ב-4.7 מיליארד דולר
19.12.17

 

האם חברת התרופות פריגו חוזרת לבצע רכישות? לפי דיווח שפורסם בסוף השבוע ברויטרס, פריגו היא אחת מהחברות המתעניינות ברכישת חטיבה של חברת מרק הגרמנית. לפי הדיווח, פריגו עשויה להתמודד על רכישת החטיבה מול חברת התרופות הגרמנית Stada ומול חברת המזון השוויצרית נסטלה.


החטיבה של מרק העוסקת בתחום הבריאות לצרכן, ומוכרת תרופות הנמכרות ללא מרשם רופא (OTC), וכן ויטמינים ותוספי תזונה. היקף העסקה עשוי להגיע ל-4.7 מיליארד דולר. לפי הדיווח ברויטרס (שפריגו לא הגיבה אליו), מרק הגרמנית העמידה על המדף את החטיבה, שהכנסותיה השנתיות כ-1 מיליארד דולר, והיא מחפשת לה רוכש. בסוף הרבעון השלישי היו לפריגו כ-776 מיליון דולר בקופה, כך שעסקה בהיקף כזה תדרוש ממנה השגת מימון נוסף.

 

פריגו היא חברת תרופות גנריות שפעילה בעיקר בשוק התרופות ללא מרשם במותג הפרטי (Store Brand OTC) וכן בתחומים משלימים.

 


לכתבה בגלובס >>

 

 

מאת שירי חביב-ולדהורן

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007