הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה-FDA קיבלה לבחינה את הבקשה לשווק תרופה של טבע נגד מיגרנה
19.12.17

 


רשות המזון והתרופות האמריקאית (FDA) קיבלה לבחינה את הבקשה של טבע (6,420 +0.47%) לשווק Fremanezumab.

 

התרופה היא תרופה מקורית לטיפול במיגרנה ארעית (כאבי ראש שמגבילים את התפקוד במשך 15 ימים או פחות בחודש) וכרונית (כאבי ראש שמגבילים את התפקוד במשך 15 ימים או יותר בחודש) שפותחה על ידי החברה.

 

ה-FDA העניק מסלול מזורז לאישור התרופה למניעת כאב ראש מקבצי, שהוא סוג של כאב ראש שחוזר על עצמו בפרק זמן מסוים. הסובלים מכאב ראש מקבצי (Cluster Headache) חווים התקפה אחת עד שלוש של כאבי ראש קשים בתקופת המקבץ, לתקופה של שבועיים עד חודש. תופעה זו נדירה יחסית (0.1% מהאוכלוסייה) ונפוצה יותר בקרב גברים צעירים.

 


לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007