הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

זקוק ליותר שינה מאחרים? ייתכן וקיים לכך הסבר גנטי
19.12.17

 

אנשים מסוימים זקוקים ליותר שינה מאחרים, וכעת מצא מחקר חדש כי צרכי השינה האינדיבידואלים עשויים להיות מושפעים מגורמים גנטיים. החוקרים נעזרו במודל מבוסס זבוב הפירות כאשר ביצעו זיווגים של 13 דורות על מנת לייצר זן של מרבים בשינה (18 שעות ביום) או ממעטים בשינה (3 שעות ביום). לאחר מכן הושווה הגנום של שני הזנים ונבדקו ההבדלים בין שני הגנומים הזבוביים.

 

סה"כ נמצאו 126 הבדלים ב- 80 גנים. אותם גנים הידועים כמעורבים במגוון תהליכי התפתחות, איתות תאי, התפתחות מוחית, זיכרון ולמידה.

 

על פי החוקרים, העובדה כי נמצאו הבדלים בגנים כה רבים מעידה כי משך השינה באוכלוסייה הטבעית עשוי להיות מושפע ממגוון תהליכים ביולוגיים, וייתכן כי זוהי הסיבה שמטרתה של השינה עדיין אינה ברורה לחלוטין.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007