הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סרטן השד: וריאנטים גנטיים מסוימים עשויים לקצר את תוחלת החיים של נשים צעירות
19.12.17

 

נשים מתחת לגיל 40 שאובחנו עם סרטן השד נוטות להציג שיעורי הישרדות נמוכים יותר בהשוואה לנשים מבוגרות יותר שאובחנו עם המחלה, אך מדוע? מחקר חדש מצא הסבר גנטי אפשרי.

 

החוקרים מצאו וריאנטים גנטיים העשויים לעודד את התקדמות המחלה בקרב נשים צעירות החולות בסרטן השד.

 

meta-analysis שכללה ארבעה מחקרי קוהורט ו- 6,042 נשים חולות, מתוכן 2,315 שאובחנו בגילאים 15-39, מצאה כי נשים צעירות שאובחנו עם סרטן שד בשלבים ראשונים מדגימות שני single nucleotide polymorphisms (SNPs) בגן ADAMTSL1, וריאנטים המגבירים את הסיכון להתקדמות המחלה.

 

עורכי המחקר ציינו כי הממצאים מעידים על מנגנון תחלואה ספציפי העשוי להשפיע על סיכויי ההישרדות של נשים צעירות ולספק תובנה ביולוגית לסיבות המשפיעות על סיכויי ההישרדות הנמוכים הנצפים בקרב נשים צעירות המאובחנות כחולות בסרטן השד.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007