הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ייתכן ושיעורי התמותה הגלובליים כתוצאה מזיהומים בנגיף ה- Influenza הוערכו בחסר
19.12.17

 

זיהום עונתי בנגיף ה- Influenza עשוי לגרום לשיעור גבוה יותר של מקרי מוות ברחבי העולם מכפי שהוערך בעבר, כך עולה ממחקר שפורסם בכתב העת Lancet.

 

החוקרים בחנו את שיעורי התמותה עקב תחלואה בדרכי הנשימה הקשורה לזיהום ב- influenza ב- 33 מדינות בין השנים 1999-2015. הם מצאו שיעור של 290,000 עד 650,000 מקרי מוות הקשורים לתחלואה בדרכי הנשימה מדי שנה. בעבר, העריך ה- World Health Organization כי שיעור מקרי המוות הינו 250,000 עד 500,000, נתון שכלל בתוכו הן מקרי מוות כתוצאה מתחלואה נשימתית והן הקשורים לסירקולציה.

 

היות והנתונים החדשים כוללים רק מקרי מוות מגורמים נשימתיים, הם עדיין עשויים הוות הערכת חסר של השפעותיה של מחלת השפעת, סיכמו החוקרים.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007