הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מצמצתם? חברה נוספת בה מעורב אריה בלדגרין נמכרה לגיליאד
10.12.17

 

בעוד השוק עדיין מעכל את סיפור המכירה של קייט פארמה לתאגיד הענק גיליאד, ב-12 מיליארד דולר, פרופ' אריה בלדגרין, שייסד וניהל את קייט, כבר הספיק להיות מעורב באקזיט נוסף. גם הפעם הרוכשת היא גיליאד, והנרכשת היא חברה שלמעשה קמה בחסותה של קייט. גיליאד תשלם 132 מיליון דולר מיידית, ועד 567 מיליון בהתאם להצלחה.

 

חברת CDL) Cell Design Labs) שהוקמה לפני פחות משנתיים, עוסקת גם היא, כמו קייט, בתחום ה-CAR-T , ועשויה להיות הדור הבא של הטכנולוגיה. היא נרכשה כחלק מהמאמצים של גיליאד לבסס את השליטה שלה בתחום.

 

הטכנולוגיה של CDL היא מעין "מתג הפעלה" שיכול לאפשר למולקולות CAR-T לפעול ברגעים מסויימים אך לא באחרים. זמן קצר לאחר הקמתה של CDL , כבר נחתם הסכם בינה ובין קייט, לשימוש בטכנולוגיה של CDL יחד עם המוצרים של קייט. במסגרת ההסכם שנחתם אז, קייט גם השקיעה ב- CDL, ובלדגרין הפך לדירקטור בחברה. בלדגרין גם השקיע בחברה באופן אישי.

 

לכתבה בגלובס >>

 

 

מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007