הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טכנולוגיות חדשות בטיפול הקרינתי לחולי סרטן
10.12.17

 

הטיפול הקרינתי הוא כלי מרכזי בטיפול במחלת הסרטן. במקרים רבים, קרינה היא הטיפול העיקרי במחלה וביכולתה להביא לריפוי ללא צורך בניתוח. במקרים אלה, הקרינה ניתנת לבדה או בשילוב עם טיפולים אחרים כגון כימותרפיה, טיפול הורמונלי או טיפולים ביולוגיים. במקרים אחרים, הקרינה ניתנת כטיפול משלים לאחר ניתוח או כטיפול מקדים לניתוח. הטיפול הקרינתי יעיל גם להקלת כאב ותסמינים מקומיים אחרים הנגרמים על ידי המחלה.

 

ההערכה היא שלמעלה ממחצית מחולי הסרטן יטופלו בקרינה במהלך מחלתם.

 

טכנולוגיות חדשות בטיפול הקרינתי


בשלושת העשורים האחרונים חלו התפתחויות טכנולוגיות עצומות בתחום הטיפול הקרינתי. הטכנולוגיות החדשות מאפשרות מתן טיפולים מדויקים הרבה יותר, דבר המאפשר שליטה טובה יותר בגידול, תוך הפחתה של תופעות הלוואי בזמן הטיפול ושל שיעור הסיבוכים לטווח הרחוק.

 

 

לידיעה במרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007