הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ציון המשלב חתימה גנטית ומודל למחלת כבד סופנית מנבא את תוחלת החיים של החולים בצהבת חמורה
10.12.17

 

עורכי המחקר פיתחו ובדקו מערכת דירוג לניבוי שיעור ההישרדות לאחר 90 ו- 180 ימים בקרב מטופלים עם severe
(alcoholic hepatitis (SAH, באמצעות משתנים קליניים ומולקולאריים שנאספו בבדיקת הבסיס (דפוסי הביטוי הגנטי נותחו באמצעות ביופסיות מהכבד) מ- 71 חולים מבלגיה.

 

הניתוח זיהה 123 גנים שבשילוב עם ציון ה- (model for end-stage liver disease (MELD הדגים שיעורי הישרדות של 29% ו- 26% לאחר 90 ו- 180 ימים בקרב קבוצת הציון הנמוכה במודל הפרוגנוסטי בהשוואה לשיעורים של 76% ו- 65% בקרב קבוצת הציון הגבוהה במודל הפרוגנוסטי.

 

החוקרים סיכמו כי מודל מנבא המבוסס הן על סמנים גנומיים והן על סמנים מולקולאריים הינו יעיל יותר בהשוואה למודלים הנהוגים כיום לניבוי ההישרדות של חולי ה- SAH. מגבלת השיטה החדשה היא הצורך ברקמת כבד חיה לצורך ביצוע הניתוח.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007