הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול במרפאה הראשונית המתמקד בירידה במשקל משפר את מצבם של חולי סוכרת
10.12.17

 

טיפול במרפאה הראשונית המתמקד בירידה במשקל משפר את מצבם של חולי סוכרת מסוג 2, כך על פי מחקר חדש שפורסם ב- Lancet.

 

כ- 50 מרפאות בריטיות חולקו אקראית להענקת התערבות לירידה במשקל או טיפול סטנדרטי (ביקורת) ל- 300 מבוגרים חולי סוכרת מסוג 2 (שאובחנו במהלך שש השנים האחרונות) ו- BMI של 27-45. המטופלים בקבוצת המחקר הפסיקו לקבל טיפול בתרופות נגד סוכרת ונגד יתר לחץ דם ונענו לדיאטה נוקשה למשך שלושה חודשים, שלאחריהם הוטמעו אסטרטגיות לדיאטה נכונה ופעילות גופנית למשך 2-8 שבועות, ולאחריהם תוכנית לשמירה על המשקל.

 

לאחר 12 חודשים, 24% מהחולים בקבוצת הביקורת הפחיתו ממשקלם 15 ק"ג או יותר, בהשוואה ל- 0% מהנבדקים בקבוצת הביקורת. השיפור במצב הסוכרתי היה אף הוא נפוץ יותר בקרב החולים בקבוצת המחקר (46% מול 4%).

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007