הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ההשפעות המזיקות של עודף המשקל הוערכו הערכת חסר
7.12.17

 

מחקר חדש בחן את ההשפעה של BMI גבוה ונמוך בקרב 60,000 זוגות של הורים וילדים.

 

ההשפעות המזיקות של עודף המשקל הוערכו בהערכת חסר, כך עולה ממחקר חדש שניתח נתונים הכוללים body mass index (BMI), תחלואה ותמותה בקרב כ- 60,000 הורים וילדיהם, על מנת לבחון כיצד השמנה משפיעה למעשה על הסיכון לתמותה.

 

רשומותיהם הרפואיות של כ- 30,000 אמהות וילדיהם ו- 30,000 אבות וילדיהם נבדקו על מנת לבחון כיצד ה- BMI משפיע על הסיכון לתמותה במקרים בהם לא קיימת "סיבתיות הפוכה" – תחלואה המובילה ל- BMI נמוך.

החוקרים מצאו כי כאשר נעשה שימוש ב-BMI של הילד במקום בזה של ההורה, ההשפעות המזיקות הנלוות ל-BMI נמוך הופחתו, בעוד אלו הנלוות ל- BMI גבוה גדלו, זאת בהשוואה לנצפה בניתוח השגרתי. התוצאות מעידות כי מחקרים קודמים ביצעו הערכת חסר להשפעות המזיקות של עודף משקל.

 

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007