הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

המדינה לכללית: ותרו על בית החולים קפלן בגלל הגירעונות
5.12.17

 

בדיונים על הסכם ייצוב חדש המתקיימים בימים אלו בין משרדי האוצר והבריאות לבין שירותי בריאות כללית עלתה האפשרות שהקופה תוותר על קפלן, אחד מבתי החולים הציבוריים שלה, כך נודע ל"כלכליסט".

מי שהביעה עניין בהעברת קפלן לאחריותה היא קופת חולים מאוחדת, השלישית בגודלה, שכיום אין בבעלותה בתי חולים ציבוריים. זאת לאחר שבאחרונה החליטה מאוחדת להתרחב ולרכוש 40% ממניות רשת נ.א.ר.א. המפעילה בתי חולים פרטיים.

 

 הבור הולך ומעמיק


בית החולים קפלן שברחובות נמצא בגירעון כבד של מעל 200 מיליון שקל, ונפגע באחרונה מפתיחתו של בית החולים החדש באשדוד הסמוכה.

כללית, המבטחת מעל למחצית מתושבי ישראל, העמיקה את הגירעון שלה ב־2016 ל־683 מיליון שקל לעומת 575 מיליון שקל בשנה שקדמה לה.

 

לכתבה בכלכליסט >>מאת ספי קרופסקי

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007