הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עודכנו ההנחיות לטיפול תרופתי ב- Allergic Rhinitis עונתית
3.12.17

 

ה- Joint Task Force on Practice Parameters לשנת 2017 עדכן את הקווים המנחים לטיפול תרופתי ב- allergic rhinitis עונתית. להלן עיקרי ההמלצות כפי שפורסמו בכתב העת Annals of Internal Medicine:

 

• מטופלים מגיל 12 ומעלה צריכים ראשית לקבל טיפול בקורטיקוסטרואידים נזאליים כטיפול יחיד, (במקום בקורטיקוסטרואידים ואנטיהיסטמינים על פי ההנחיות הקודמות).


• עבור מטופלים מגיל 15 ומעלה מומלץ טיפול ראשוני בקורטיקוסטרואידים נזאליים (במקום ב- leukotriene receptor antagonist).


• במקרים בינוניים עד חמורים במטופלים מגיל 12 ומעלה, יש ראשית להמליץ על שילוב של קורטיקוסטרואידים ואנטיהיסטמינים נזאליים, זאת היות והמחקרים העדכניים מעידים על שיפור משמעותי בסימפטומים על רקע הטיפול המשולב הנ"ל.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007