הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

השתלת צואה לטיפול בזיהומי C. difficile חוזרים: קפסולות יעילות כקולונוסקופיה
3.12.17

 

השתלת צואה באמצעות קפסולות יעילה כבאמצעות קולונוסקופיה למניעת הישנות זיהומים ב- Clostridium difficile, אלו ממצאיו של מחקר noninferiority שפורסם בכתב העת JAMA.

 

כ- 100 מבוגרים מקנדה שחוו לפחות שלוש אפיזודות של זיהומים לא מורכבים ב- C. difficile חולקו אקראית לטיפול בהשתלת צואה אוראלית (40 קפסולות קפואות הניטלות תחת השגחה) או בקולונוסקופיה. 7 מתנדבים בריאים סיפקו את תרומות הצואה.

 

שיעור המטופלים ללא הישנות זיהומים לאחר 12 שבועות היה דומה בקרב שתי הקבוצות, 96%. מדדי איכות החיים השתפרו באופן מובהק בקרב שתי הקבוצות, בעוד שהמטופלים בקפסולות הדגימו סבירות גבוהה יותר לתאר את חוויית הטיפול שלהם כחיובית (66% מול 44%). גם עלות הטיפול בקפסולות הייתה נמוכה יותר.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007