הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עיכוב אפילו של יום בניתוח לתיקון שברים בירך מגביר את הסיכון לתמותה
3.12.17

 

עיכוב הטיפול הכירורגי בשברים בירך מגביר את הסיכון לתחלואה ותמותה.

 

על בסיס מסד נתונים מאונטריו נבדקו רשומותיהם הרפואיות של 42,000 מבוגרים שעברו ניתוח עקב שבר בירך ב- 72 בתי חולים שונים. רק שליש טופלו בשלב מוקדם, כלומר בתוך 24 שעות מהופעתם בחדר המיון. הללו הושוו עם שיעור דומה של מטופלים שטופלו בשלב מאוחר – לאחר 24 שעות.

 

מטרת המחקר העיקרית – תמותה בתוך 30 ימים מהאשפוז – נצפתה בשיעור גבוה יותר בקרב הללו שטופלו מאוחר (6.5% מול 5.8%). עיכוב הטיפול אף השפיע על שיעור הסיבוכים שאירעו ובהם תסחיפים לריאות, אוטם שריר הלב ודלקת ריאות.

 

החוקרים סיכמו: "המתנה של 24 שעות עשויה להגדיר סף המעיד על סיכון גבוה."

 

  

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007