הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Intensix זכתה בתחרות הסטארט-אפים של ועידת Mind the Data
28.11.17

 

חברת Intensix היא הזוכה הגדולה בתחרות הסטארט-אפים של ועידת Mind the Data 2017 שערכו "כלכליסט" ובנק לאומי. התחרות, בה נבחנו מיזמים רבים בתחום הביג דאטה וטכנולוגיות המידע, נערכה השנה בשיתוף מיקרוסופט.

 

Intensix הוקמה ב-2015 בידי אביגדור פאיאנס וגל סלומון וגייסה עד כה 8.3 מיליון דולר. החברה פיתחה מערכת לומדת שמסוגלת לשפר תוצאות קליניות בחדרי טיפול נמרץ בהתבסס על מאגרי נתונים גדולים. הפיתוח מאפשר לנטר באופן רציף את מצבם של המטופלים גם בסביבה הכי קריטית ועמוסה, מה שמשפר את איכות הטיפול ומוזיל עלויות לבתי החולים. 

 

 

לכתבה בכלכליסט >>מאת תומר הדר

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007