הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"צעדים מיידיים להתמודדות עם לחצים": המבנה החדש של טבע
28.11.17

 

פחות מחודש לאחר כניסתו לתפקיד מכריז קאר שולץ, המנכ"ל החדש של טבע (14.65 +6.93%) , על מבנה ארגוני חדש ושינויים בצוות ההנהלה הבכיר של החברה. המבנה החדש מבוסס על איחוד הפעילות המסחרית של חטיבת התרופות הגנריות ושל חטיבת התרופות הייחודיות - לארגון מסחרי אחד שיפעל בשלושה אזורים: צפון אמריקה, אירופה והשווקים המתעוררים. כל אחד מהאזורים ינהל את התיק במלואו כולל מוצרים גנריים, תרופות ייחודיות ותרופות ללא מרשם, ואף יישא באחריות לכל הפעילות המסחרית והביצועים הפיננסיים באזור.

 

בנוסף תאחד טבע את ארגוני המחקר והפיתוח הגנרי והייחודי לקבוצה גלובלית אחת, שלה אחריות לכל פעילויות המחקר והפיתוח בחברה. זאת, במטרה למקסם את ההחזר על ההשקעה ולהגביר את המיקוד והיעילות.

 

עוד כחלק מהשינוי המבנה יעזבו את החברה עד לסוף השנה ד"ר מייקל היידן מנהל המו"פ הגלובלי של טבע, ד"ר רוב קורמנס מנהל חטיבת המוצרים המקוריים והייחודיים של טבע ודיפנקר בהאטארג'י מנהל טבע גנריקה. שולץ הסביר את השינוי המבני כצעד החלטי ומידי להתמודדות עם הלחצים החיצוניים ולשיפור היעילות. להערכתו, המבנה החדש יאפשר סנכרון ותיאום הדוק יותר בין המחקר והפיתוח, התפעול והיחידות המסחריות - ויהפוך את טבע לחברה גמישה רזה ורווחית יותר.

 

 


לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007