הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סל מנצח: את מי גייסו חברות התרופות כדי לזכות ב-460 מיליון שקל?
28.11.17

 

דו־שיח לא שגרתי התרחש לפני כשבועיים בין אחת מחברות ועדת סל התרופות, השופטת בדימוס הילה גרסטל, לבין אורי שמרת, מנהל Market Access (גישה לשווקים) בחברת התרופות MSD, חברה בת של מרק.

 

שמרת שיגר אי־מייל לכל חברי ועדת הסל ערב הדיון בתרופה של מרק, קיטרודה, שבו סיכם את הממצאים האחרונים במחקר על התרופה. חלק מחברי הוועדה לא אהבו את הצעד: אף שההודעה היתה עניינית והכילה מידע מקצועי, הפנייה הישירה צרמה להם. גרסטל החליטה להגיב: במייל תשובה שנשלח גם הוא לכל חברי הוועדה, היא נזפה בשמרת על כך שאין זה תקין שנציג חברה מסחרית פונה ישירות לחברי הוועדה, וכתבה כי אם יש בידיו מידע קליני רלוונטי, היה עליו לפנות לכתובת המתאימה — אגף הטכנולוגיות במשרד הבריאות, המרכז את החומר הקליני עבור חברי הוועדה.

 

 


לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת רוני לינדר-גנץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007