הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר בפעם הראשונה טבלייה משולבת לטיפול ב- HIV
28.11.17

 

ה- FDA אישר טבלייה במינון קבוע (Juluca) המכילה dolutegravir ו- rilpivirine, זהו הטיפול הראשון ל- HIV הכולל שתי תרופות.

 

Juluca מאושרת למטופלים המדגימים דיכוי נגיפי, המטופלים באופן יציב למשך שישה חודשים ומעלה, ללא כל היסטוריה של כישלונות טיפוליים, ושלא החליפו את משטר הטיפול עקב התפתחות תנגודת ל- dolutegravir או rilpivirine.

 

בטיחות ויעילות התרופה נבדקו במסגרתם של שני מחקרים קליניים שכללו 1,024 מטופלים שהדגימו דיכוי נגיפי תחת טיפול תרופתי נגד HIV. הנבדקים חולקו אקראית להמשיך את הטיפול הנוכחי או להחליפו ל- Juluca. נמצא כי הטיפול החדש היה יעיל לדיכוי נגיפי כאשר הממצאים היו דומים עבור קבוצת המחקר והביקורת.

 

תופעות הלוואי הנפוצות ביותר של התרופה כללו שלשולים וכאבי ראש. תופעות לוואי חמורות כללו פריחה ותגובות אלרגיות, בעיות בתפקודי הכבד, דיכאון ושינויים במצב הרוח. אין ליטול את התרופה יחד עם טיפול אחר ל- HIV וייתכנו אינטראקציות בין תרופתיות עם תרופות נפוצות אחרות.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007