הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ליצמן יורה לעצמו ברגל: מה יעלה בגורל המהלכים הגדולים שקידם
26.11.17

 

בתוך הרעש הגדול של תוכנית הסיעוד החדשה של משרד הבריאות, אחד הצעדים המרכזיים בה עבר קצת מתחת לרדאר: טיפולי שיניים חינם לקשישים. מדובר בתוכנית שמדברים עליה כבר קרוב לעשור, ועד כה לא נמצא לה תקציב - הלאמה של תחום רפואת השיניים לקשישים, שכיום היא פרטית לחלוטין. לפי התוכנית, קשישים מגיל 75 ומעלה יקבלו טיפולי שיניים מקיפים באופן ציבורי במסגרת סל הבריאות: הן טיפול מונע ומשמר (סתימות, טיפולי שורש, וכו') והן טיפולים משקמים (פרותטיקה - מבנים, כתרים ואף מימון לשיניים תותבות).

 

כיום עומדת עלות טיפולי השיניים הניתנים לילדים בסל הבריאות על 540 מילון שקל בשנה, ובשנתיים הקרובות עשוי הסכום לגדול ל- 600 מילון עם הרחבת גיל הזכאות. עם הוספת הקשישים למעגל הזכאים לטיפולי שיניים בסל, יעמוד תקציב בריאות השן הציבורי על מיליארד שקל לשנה לפחות.

 

 


לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת רוני לינדר-גנץ ועדי דברת-מזריץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007