הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חברת הביומד פרוטליקס מפטרת 20% מעובדיה
26.11.17

 

חברת הביומד פרוטליקס(247.04.37%הוסף לתיק האישי), בניהולו של משה מנור, צפויה לפטר כ-20% מכוח האדם בחברה - זאת כחלק מתהליך התייעלות שהחברה מיישמת. מדובר בכ-50 איש שקיבלו זימון לשימוע לקראת פיטורים.

 

לתהליך ההתייעלות בפרוטליקס ישנם כמה סיבות שהראשונה שבהן היא קיצוץ בתקציב שהיא מקבלת מהמדען הראשי כמעט בחצי. אם ב-2016 עמד תקציב זה על 6 מיליון דולר ב-2017 פרוטליקס קיבלה רק 3.2 מילון דולר. כמו כן, פרוטליקס עברה שינוי מיקוד בשנתיים האחרונות - מהתמקדות במחלת הגושה להתמקדות במחלת ההפברי (Fabry).

פרוטליקס מנוהלת על ידי משה מנור חתמה לאחרונה על הסכם אסטרטגי ובלעדי עם חברת קייסי (Chiesi Farmaceutici) - חברה פרטית המתמחה בשיווק והפצה של תרופות באירופה ובשאר העולם, בנוגע להפצת התרופה לטיפול במחלת הפברי (Fabry). קייסי היא חברה איטלקית עם מחזור מכירות של כמיליארד יורו בשנה.

 

 

 

לכתבה בכלכליסט >>מאת דרור רייך

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007