הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

SK Capital משלימה את רכישת פעילות ה- API של פריגו ומשנה את שמה ל- Wavelength Pharmaceuticals
26.11.17

 

SK Capital, חברת השקעות פרטית הממוקדת במגזרים של חומרים ייחודיים, כימיקלים ופארמה, השלימה רכישה עליה הוכרז בעבר של פעילות רכיבי הפארמה הפעילים (API) של Perrigo. פעילות ה- API משנה את שמה מ- Perrigo API ל- Wavelength Pharmaceuticals.


Wavelength היא מפתחת ויצרנית מובילה של API גנרי ושל תרופות מוגמרות (finished dose forms - FDF) שמוקד פעילותה נמצא בישראל לצד פעילות תומכת בארה"ב והודו. הפעילות העסקית תומכת בבסיס של לקוחות בלו-צ'יפ באמצעות טווח רחב של מוצרים הממנפים את יכולות הייצור המתמחות שלה (כולל רעלני תאים – cytotoxic, סטרואידים, ו- high potency) ויכולות בכימיה מורכבת. השם החדש, Wavelength Pharmaceuticals, נועד לחזק את המיקוד העצמאי של הארגון בצרכי הלקוחות ובשותפויות לאספקת פתרונות.

 

מיקוד מחודש זה מתבסס על המחויבות חסרת הפשרות של Wavelength לרמה הגבוהה ביותר של איכות ואמינות, עם היסטוריה יוצאת דופן של עמידה ברגולציה, ויכולות מבודלות, ונועד להביא את הפעילות העסקית לשלב הבא בצמיחה וברווחיות. כדי להטמיע את הקו העסקי החדש, צוות ההובלה יזכה לתמיכה פעילה מצד חברי הדירקטוריון בעלי הניסיון העשיר של Wavelength – יצחק קרינסקי, מירון מן, יפתח סרי ואריק יערי.

 

 

 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007