הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מדוע מזריקים במקומות שונים בגוף?
16.11.17

 

הדרך הנפוצה ביותר להכניס תרופות לגוף היא בבליעה, דרך מערכת העיכול. עם זאת, תרופות שלא נספגות טוב במערכת העיכול או שמתפרקות בקלות בסביבה החומצית של הקיבה נעדיף לתת בזריקה. זה נכון גם למקרי חירום שבהם נרצה שהתרופה תפעל כמה שיותר מהר, בלי התיווך והסינון של הקיבה או המעיים, או שנרצה שליטה טובה יותר על המינון המגיע לאתר היעד.

 

כיום זריקות הן אמצעי נפוץ ופופולרי בטיפולים רבים, ובכלל זה חיסונים, מתן תרופות והרדמה. כשהרופאים מעדיפים לתת טיפול בזריקה, הם צריכים לבחור את מקום ההזרקה האופטימלי לטיפול ואת אופן ההזרקה המתאים. שלושת המסלולים העיקריים להזרקת תרופות לגוף הם דרך הווריד, השריר או תת העור.

 

 

לכתבה במכון דוידסון >>

 

 

מאת יעל גרופר

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007