הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר



כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA אישר את התכשיר Mepsevii להפרעה מטבולית נדירה, הקרויה Sly syndrome
16.11.17

 

MPS VII היא הפרעה מטבולית נדירה ביותר (פחות מ- 150 חולים בכל העולם) שעוברת בתורשה.


הסממנים המאפיינים אותה משתנים מאוד בין חולה לחולה. על אף זאת, לרוב החולים יש אנורמליות בשלד, המחמירה עם השנים, כולל גובה נמוך. חולים אלו יכולים לפתח אנורמליות גם בשסתומי הלב, יכולים לסבול מכבד וטחול מוגדלים, מהצרה של דרכי הנשימה, העלולים לגרום לקשיים בנשימה והתפתחות דלקות בריאות. תוחלת החיים של החולים תלויה בחומרת המחלה, יש כאלה שלא ישרדו כתינוקות, ואחרים יגיעו לבגרות.

 

MPS VII נגרם בגלל חסר באנזים beta-glucuronidase,, אשר גורם להצטברות חומרים טוקסיים בתאי הגוף. MPS VIIמחליף את האנזים החסר.


היעילות והבטיחות של התכשיר הוכחה ב- 23 חולים בין הגילים 5 חודשים ל-25 שנים. המדד ליעילות נקבע במרחק שאותם חולים יכלו ללכת בהשוואה לפלצבו. השיפורים שנצפו, לא יכלו להתרחש ללא התכשיר.


אישור התכשיר מדגיש את המחויבות של ה- FDA לעזור לחולים עם מחלות נדירות. לפני אישור התכשיר, לא הייתה שום תרופה מאושרת לטיפול ב- MPS VII.

 

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007