הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה-FDA מאשר לראשונה שימוש בתרופה המכילה בתוכה חיישן דיגיטלי, העוקב אחר לקיחת התרופה
16.11.17

 

ה-FDA מאשר לראשונה שימוש בתרופה Abilify MyCite

(aripiprazole -עם חיישן) המכילה בתוכה חיישן דיגיטלי, העוקב אחר לקיחת התרופה. החיישן יאפשר לרופא בהסכמת החולה לעקוב אחר המטופל, ולוודא כי הוא אכן לוקח את התרופה באופן קבוע.

 

התכשיר משמש לטיפול בסכיזופרניה, באפיזודות ביפולריות, וכן כטיפול משלים לחולי דיפרסיה.

 

החיישן שגודלו כגרגר חול מופעל רק אחרי שהתרופה מגיעה לנוזלי הקיבה. התהליך יכול לקחחת בין 30 דקות לשעתיים. החיישן מעביר את המידע למדבקה שהחולה נושא על גופו. במדבקה יש סוללה שתעביר את המידע לסמארטפון של החולה או הרופא בהסכמת החולה.

 

התרופה קיימת בוורסיה ללא חיישן, ואין הבדל בתופעות הלוואי בין שתי הוורסיות. הצורך במעקב אחר לקיחת התרופה חשוב במיוחד, כי לדברי דר' דולורס מלספינה- מנהלת תוכנית הפסיכוזה בבית הספר לרפואה של בית החולים הר סיני, רבים מהחולים לא מכירים שיש להם בעיה, או כאלה שלא אוהבים את תופעות הלוואי ולכן מפסיקים את הטיפול כשהם מרגישים טוב יותר.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007