הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

נחתמה עסקה: 11 סניפי ניו-פארם נמכרו לאחים ניסנוב
12.11.17

 

ביום חמישי האחרון בשעות הערב חתמה הנהלת שופרסל בראשות איציק אברכהן והנהלת המשביר בראשות רמי שביט על עסקה למכירת 11 סניפי ניו-פארם לאחים איציק ושרון ניסנוב בסכום של כ-11 מיליון שקל - כך נודע ל"גלובס". בנוסף למחיר העסקה ישלמו האחים ניסנוב סכום של 15 מיליון שקל על המלאי של הרשת, כפי שהוסכם מראש.

מהלך זה מממש למעשה את התנאי שהציבה הממונה על ההגבלים העסקיים, עו"ד מיכל הלפרין, ומאפשר את השלמת העסקה הגדולה יותר - מכירת ניו-פארם מידי קבוצת המשביר ( 180 +2.39% ) לידי שופרסל ( 2,221 +0.05% ).

 

לכתבה בגלובס >>

 

 

מאת שני מוזס

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007