הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בתום הגישור: 42 מיליון שקל לנפגעי אלטרוקסין
12.11.17

 

פשרה בתביעה הייצוגית נגד מפיצת התרופה אלטרוקסין: חברת "פריגו ישראל סוכנויות", המפיצה את התרופת מאז 2010, תשלם פיצוי עתק בסכום כולל של כ־47.5 מיליון שקל. כך נודע ל"ממון".

מהי אלטרוקסין?
אלטרוקסין היא תרופה לטיפול במצבי תת־פעילות של בלוטת התריס, המובילים לשיבושים בפעילות של מערכות גוף חשובות דוגמת הלב, מערכת העצבים והפוריות.

הפשרה הושגה לאחר שנשיא בית המשפט העליון בדימוס אשר גרוניס גישר בין הצדדים בחודשים האחרונים. לאחר שההסכם ייחתם הוא יוגש לאישור בית המשפט העליון.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>מאת ליטל דוברוביצקי

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007