הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קמהדע נכנעת ללחץ של קרן ברוש: תצרף 3 דירקטורים חדשים
12.11.17

 

חודשיים לאחר שהפכה לבעלת עניין בחברת קמהדע (1,595 +2.05%) , מצליחה הקרן האקטיביסטית ברוש בניסיון הראשון להשפיע על האסטרטגיה של קמהדע ועל יישומה. חברת קמהדע, שעוסקת בפיתוח תרופות מצילות חיים על בסיס פלזמה, הודיעה על תיקון כתב הזימון לאסיפה הכללית של בעלי המניות של החברה שתתקיים ב-30 בנובמבר.

 

קמהדע תיקנה את כתב הזימון בעקבות לחציה של קרן ברוש, כך שהמועמד סעדיה עוזרי, שעמד לבחירה מחודשת, הסיר את מועמדותו ובמקומו ימונה אסף פרומרמן - שותף בקרן ברוש.

 

הקרן, שבשליטת רוני בירם וגיל דויטש (מקימי בית ההשקעות אקסלנס) ושמנוהלת על ידי אמיר אפרתי, הצליחה להביא גם למינויים של פרופ' יצחק קרינסקי, לשעבר סמנכ"ל פיתוח עסקי בטבע, ויו"ר טבע יפן וטבע דרום קוריאה; וכן את שמואל (מילקי) רובינשטיין, לשעבר מנכ"ל חברת תרו, כמומחים חיצוניים בדירקטוריון החברה.

 

 


לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007