הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אלכוהול וסרטן: ה- ASCO ממליצה להגביל את צריכת האלכוהול
12.11.17

 

ה- American Society of Clinical Oncology קוראת להפחתת צריכת האלכוהול בהינתן כי הסיכון לסרטן עולה בד בבד עם העלייה בצריכה. אפילו צריכה מתונה מגבירה את הסיכון לסוגים מסוימים של סרטן.

 

ההצהרה כוללת טבלה העשויה לסייע לייעץ למטופלים. לדוגמא, מצוין כי צריכה "בינונית" מגבירה את הסיכון לסרטן של חלל הפה, הלוע, הוושט, הגרון, השד והמעי הגס.

 

להלן עיקרי ההמלצות שפורסמו ב- Journal of Clinical Oncology:

 

• יש לבצע בדיקות סקר לצריכת אלכוהול ולספק ייעוץ קצר בנושא.
• אסטרטגיות להתמודדות עם צריכת אלכוהול צריכות להיות חלק מתוכנית הטיפול במחלת הסרטן.
• יש להעלות את המיסוי על מוצרי אלכוהול.
• חברות המוכרות אלכוהול לא ישתתפו בקמפיין הסרט הורוד – שימוש בסרט ורוד להעלאת המודעות לסרטן השד – היות וצריכת אלכוהול מגבירה את הסיכון לסרטן השד.

 

  

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007