הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הישנות של סרטן השד עדיין אפשרית, אפילו עשורים לאחר סיום הטיפול האנדוקריני
12.11.17

 

נשים עם סרטן שד חיובי לקולטנים לאסטרוגן, אשר סיימו טיפול אנדוקריני אדג'ובנטי של חמש שנים, מצויות בסיכון להישנות המחלה אפילו 20 שנים מתום הטיפול, אלו ממצאיה של meta-analysis שפורסמה ב- New England Journal of Medicine.

 

בניתוח נכללו 88 מחקרים ו- 66,000 נשים עם סרטן שד חיובי לקולטנים לאסטרוגן, שהחלימו לאחר חמש שנים של טיפול אנדוקריני אדג'ובנטי.

 

אפילו נשים עם סרטן מ- stage-1 וללא מעורבות של קשריות הלימפה הציגו סיכון כללי של 13% להישנות של המחלה 5-20 שנים לאחר האבחנה. שיעור ההישנות גדל ככול שעלתה מעורבות קשריות הלימפה וקוטר הגידול. לדוגמא, נשים עם מחלה מ- stage-2 המערבת 4-9 קשריות הציגו סיכון של 41% להישנות. מגמות התמותה היו דומות.

 

 

 

  

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007