הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רדהיל קרסה ב-30% בעקבות תמחור הנפקה
9.11.17

 

משקיעיה של טבע (11.94 +2.1%) יודעים לאמוד את ערכן של התרופות המקוריות הבודדות שלה, אך לא ברור הם יודעים להעריך כיאות את תרומת אנשי המחקר והפיתוח לרווחים ולתזרים המזומנים שאיפשרו להם לרכוש חברות בסכומים פנטסטיים לאורך השנים - ולחלק מענקים ותשלומים מופלגים לבכירם. כך לפחות עולה מעתירה שהגישה ד"ר רות לוי, בכירה לשעבר במחלקת המחקר והפיתוח של טבע, לבית הדין הגבוה לצדק.

 

ד"ר לוי , באמצעות עו"ד ריצ'רד לוטי ממשרד לוטי ושות', מבקשת מבג"ץ צו על תנאי שיורה לוועדה לענייני פיצויים ותמלוגים ולטבע לנמק מדוע לא תבוטל החלטתה של הוועדה ממאי 2017 שדחתה על הסף את בקשתה של לוי לתמלוגים.

 

 

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת אורי תומר

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007