הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

השרים אישרו את ההצעה להגביל את התחרות בין הקופות, גם ליצמן תומך
5.11.17

 

"הבריאות הדיגיטלית היא הגז הטבעי הבא של ישראל רק שהוא איננו טמון מתחת לים התיכון אלא בבסיסי הנתונים של בתי החולים וקופות החולים" אמר אבנר הלפרין, מנכ"ל EarlySense בוועידת הדיגיטל והמובייל של כלכליסט היום (ב'). הלפרין פתח את דבריו בקריאה לממשלת ישראל וכינה את המידע הרפואי "אוצר לאומי".

"בפתח דברי אני רוצה לפנות למקבלי ההחלטות במשרדי ראש הממשלה, הבריאות האוצר. אל תפספסו את ההזדמנות ההיסטורית להפוך את ישראל למעצמה בינלאומית בתחום הבריאות הדיגיטלית.

"הבריאות הדיגיטלית היא הגז הטבעי הבא של ישראל רק שהוא איננו טמון מתחת לים התיכון אלא טמון בבסיסי הנתונים של בתי החולים וקופות החולים. המידע הזה הוא אוצר בלום שיכול להציל חיים וכיום איננו מנוצל.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>מאת ספי קרופסקי

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007