הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע צופה כי עד 2020 לא תהיה לחברה חלופה ריאלית לקופקסון
5.11.17

 

מדי שנה עורך איגוד המזון בהתאחדות התעשיינים כנס שבו מועלים שלל נושאים, החל בטכנולוגיות חדשות וכלה ביחסים עם לקוחות וממשלה, ובו מרצים מומחים מהארץ ומהעולם. הכנס שנערך לפני שלוש שנים נחשב עד היום ליוצא דופן: אחד המרצים היה מומחה מטעם קוקה קולה העולמית, שפתח את ההרצאה בכך שאמר לנוכחים לעמוד על הרגליים ולהתחיל לעשות התעמלות. "הרימו רגליים, הורידו רגליים", אמר לנוכחים הנבוכים, שלא העלו בדעתם שהגיעו לשיעור ספורט.

 

ההרצאה לא היתה מקרית: בשנים האחרונות מובילה קוקה קולה קו עולמי, ומנסה לעודד את הצרכנים להתמיד בפעילות גופנית, כחלק מהמגננה בפני הביקורת בנוגע לסוכר הרב במוצרי החברה. אם הצרכנים יעשו ספורט, לפי הלוגיקה הזו, מגיפת ההשמנה תפחת וכך גם החצים שמופנים כלפי חברת הענק.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007