הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ליקוריץ שחור עשוי לגרום להפרעות בקצב הלב
5.11.17

 

ה- FDA מזכיר להימנע מצריכה מוגזמת של ליקוריץ שחור. צריכה של 56 גרם מהממתק מדי יום למשך שבועיים או יותר עשויה לגרום להפרעות בקצב הלב בקרב מבוגרים מגיל 40 ומעלה.

 

Glycyrrhizin, המופק משורש הליקוריץ הוא הגורם העשוי להביא לירידה ברמות האשלגן, כך על פי הסוכנות. אותה ירידה בתורה עשויה לגרום להפרעות בקצב הלב, יתר לחץ דם, בצקת, תחושת נרפות ועייפות ואי ספיקת לב עם גודש (congestive heart failure).

 

ה- (National Institutes of Health (NIH הוסיף כי השורש משמש ברפואה העממית לטיפול בצרבות, כיבי קיבה, ברונכיטיס, כאבי גרון, שיעול וזיהומים ויראליים שונים. אף על פי כן, ציין ה- NIH כי אין מספיק ראיות על מנת לאשר כי הצמח אכן יעיל לטיפול במצבים הללו.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007