הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רבים המקבלים תרופות מרשם העשויות לפגוע בכושר הנהיגה אינם מיודעים על כך
5.11.17

 

רבים המקבלים תרופות מרשם העשויות לפגוע בכושר הנהיגה אינם זוכרים כי הוזהרו בנוגע לסיכון הנ"ל, כך על פי מחקר שנערך בארה"ב ופורסם ב- Journal of Studies on Alcohol and Drugs.

 

במהלך סקר שנערך בצידי הדרכים וכלל 7400 נהגים נמצא כי כמעט 1500 ציינו כי נטלו במהלך היומיים האחרונים תרופה עם פוטנציאל להשפיע על כושר הנהיגה. מעל ל-3/4 מהללו פירטו כי התרופה נרשמה להם. אחוז הנהגים שציין כי הוזהר מפני הפגיעה בכושר הנהיגה עקב הטיפול התרופתי היה כדלהלן:

 

• Sedatives: 79%
• Narcotics: 77%
• Antidepressants: 54%
• Stimulants: 48%

 

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007