הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

וועדה המייעצת ל- FDA ממליצה על אישורה של זריקת Buprenorphine הניתנת פעם בחודש לטיפול בתלות באופיאטים
5.11.17

 

פאנל מייעץ ל- FDA הצביע 18 מול 1 בעד אישורה של זריקת Buprenorphine הניתנת פעם בחודש לטיפול בהתמכרות לאופיאטים, כך הודיעה יצרנית התרופה.

 

מחקר phase 3 מצא כי שיעורי הגמילה היו גבוהים מ- 40% בקרב המטופלים בתרופה (הידועה בשם RBP-6000) בהשוואה ל- 5% בלבד מהמטופלים בפלסבו. מלבד תגובות באתר הזריקה, בטיחותה של התרכובת החדשה הייתה דומה לזו של buprenorphine פומי.

 

ה- FDA צפוי להחליט בנוגע לאישור התרופה עד סוף חודש נובמבר.

 

מידע מה- National Survey on Drug Use and Health לשנת 2016 מעיד כי כ- 11.8 מיליון אמריקאים השתמשו לרעה באופי אטים במהלך השנה האחרונה.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007