הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קמהדע לא השיגה מובהקות בניסוי הסוכרת; תמשיך הניסוי בילדים
2.11.17

 

חברת התרופות קמהדע ( 4.75 -5.00% )( 1,649 +0.55% ) הודיעה על תוצאות ניסוי שלב II שלה בטיפול בסוכרת נעורים. הניסוי לא הצליח בכלל אוכלוסיית המחקר, אולם נמצאה מגמת יעילות בתת-קבוצה של בני נוער בגילאי 12-18. לדברי החברה, קבוצה זו הוגדרה כמבודלת מראש, ולכן על רקע התוצאות תיכנס קמהדע לניסוי שלב II גדול יותר בסוכרת בקבוצה זו בלבד. ייתכן שהניסוי הנוסף יבוצע עם שותף ולא באופן עצמאי.

 

בניסוי השתתפו 70 מטופלים, וקבוצת בני הנוער כללה כמה עשרות מהם. בקבוצת בני הנוער הושגה מובהקות באחד ממדדי הסוכרת, ואילו בשני מדדים אחרים הודגמה מגמת יעילות, אך לא נמצאה מובהקות. בעקבות ההודעה ירדה מניית קמהדע בכ-4%, והחברה נסחרת לפי שווי של כ-680 מיליון שקל.

 

 

לכתבה בגלובס >>

 

 

מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007