הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מניית חברת המכשור הרפואי אייסקיור עלתה ב-30%
2.11.17

 

מניית חברת המכשור הרפואי אייסקיור ( 66.7 +2.14% ), עלתה אתמול (ד') 30% בעקבות הצעת רכש שהוגשה למניות החברה על ידי בעל השליטה בה, Epoch Partner Investments, חברה בבעלות לי היאסיאנג מהונג קונג, לשעבר בכיר בחברת תקשורת סלולרית. ההצעה היא במחיר של 0.72 שקל למניה, עדיין פרמיה של 10% על מחיר המניה היום, לאחר העליה. שוויה של אייסקיור לאחר העליות עומד על 28.3 מיליון שקל. מתחילת השנה עלתה מניית החברה 160%, בעיקר מאז יוני, אז הודיעה אפוק שהיא בוחנת אפשרות של הצעת רכש.

 

אייסקיור פיתחה מערכת להסרת גידולים סרטניים ללא ניתוח, על ידי החדרת מחט ללב הגידול והזרמת חנקן נוזלי המקפיא את הרקמה. האישור הראשון שלה היה לטיפול בגידולים שפירים בשד, אך ניתוחי הסרה של גידולים שפירים הם ניתוחים אלקטיביים, ולכן היה קשה להשיג ביטוח עבור הפרוצדורה. החברה פנתה בשנים האחרונות לטיפול גם בגידולים שאינם שפירים, אולם בשלב זה כבר הייתה חברה דלה באמצעים כספיים, רוב הנהלתה המקצועית עזבה אותה וכך גם המשקיעים המובילים.

 

 

לכתבה בגלובס >>

 

 

מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007