הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- AAP מעדכנת את הנחיותיה בנוגע לשימור דם טבורי
2.11.17

 

ה- American Academy of Pediatrics מעדכנת את מדיניותה משנת 2007 בנוגע לשימור דם טבורי על מנת לנסות ולסייע לצוותי הרפואה לענות על שאלות המטופלים בנוגע לתהליך.

 

בין עיקרי ההמלצות שפורסמו ב- Pediatrics:

 

• בנקים ציבוריים לשימור דם טבורי עדיפים על בנקים פרטיים, היות ובנקים ציבוריים מצויים תחת רגולציה, מציעים עלויות נמוכות יותר לתורם ולרוב "משרתים את כלל העולם" ולא משפחה פרטית.


• על צוותי הרפואה להסביר על שימוש עצמי (autologous) ושל אדם אחר (allogeneic) בדם הטבורי, על מנת שההורים לעתיד יוכלו לקבל החלטות מודעות בנוגע לאופן בו ישמרו את הדם העוברי. בייחוד, על ההורים להבין כי אם ילדם יפתח leukemia, משמעות הדבר היא כי הדם הטבורי מכיל תאים טרום ממאירים ולא יוכל לשמש לטיפול.
• יש ליידע את ההורים כי נכון להיום אין כל מידע התומך בטענה כי דם טבורי מהווה מקור רקמתי מוכח לתהליכים רפואיים להתחדשות רקמות.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007