הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Beta-Lactam ו- Macrolide אינם יעילים יותר מ- Beta-Lactam בלבד לטיפול בדלקת ריאות בילדים
2.11.17

 

שילוב של Beta-Lactam ו- Macrolide אינו יעיל יותר מ- Beta-Lactam בלבד לטיפול בדלקת ריאות בילדים, אלו ממצאיו של מחקר שפורסם בכתב העת JAMA.

 

במסגרת המחקר נבדקו 1400 ילדים שאושפזו עקב דלקת ריאות שנרכשה במסגרת הקהילה ואושרה בבדיקת הדמיה ואשר קיבלו טיפול אנטיביוטי אמפירי. 72% טופלו ב- beta-lactam בלבד בעוד שהשאר טופלו בשילוב של beta-lactam ו- macrolide (לרוב azithromycin).

 

חציון משך האשפוז היה דומה בקרב שתי הקבוצות (55 מול 59 שעות, בהתאמה). מדדים משניים, כולל אשפוז בטיפול נמרץ ואשפוז חוזר, אירעו אף הם באופן דומה בקרב שתי הקבוצות. הממצאים היו דומים גם בתת ניתוח שכלל ילדים עם חיידקים לא טיפוסיים (עבורם על פי הסברה, macrolides יעילים יותר).

 

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007