הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עודכנו ההנחיות בנוגע לטיפול בהפרעות קצב של חדרי הלב ומניעה של מוות פתאומי
2.11.17

 

ה- American Heart Association, ה- American College of Cardiology וה- Heart Rhythm Society פרסמו הנחיות בנוגע לטיפול בחולים עם הפרעות קצב בחדרי הלב או המצויים בסיכון למוות לבבי פתאומי. זהו עדכון להנחיות שפורסמו בשנת 2006.

 

להלן עיקרי ההמלצות:

 

• עבור חולים עם סימפטומים הקשורים ב- NYHA class IV שאינם מאושפזים או מועמדים להתקן בחדר השמאלי או השתלת לב, implantable cardioverter defibrillator (ICD) מהווה אפשרות מתקבלת על הדעת אם תוחלת החיים הצפויה של החולה עומדת על שנה אחת לפחות.


• עבור חולים עם קרדיומיופתיה לא איסכמית, ICDs מומלצים לחולים ששרדו דום לב פתאומי עקב ventricular tachycardia (VT)/ventricular fibrillation או שחוו VT לא יציב המודינמית או VT יציב.


• ICD מלעורי מומלץ לחולים בסיכון גבוה לזיהומים או המציגים קושי לגישה וסקולארית.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007