הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA שוקל להסיר את ההצהרה בנוגע להגנה על הלב ממוצרי סויה
2.11.17

 

ה- FDA מציע להסיר את ההצהרה המאשרת כי מוצרי סויה מפחיתים את הסיכון לתחלואה לבבית, כך הודיעה הסוכנות. זו הפעם הראשונה בה ה- FDA נסוג מטענה שכזו בנוגע ליתרונות בריאותיים של מזון מסוים.

 

"סקירת הראיות המדעיות הובילה אותנו לסכם כי הקשר בין חלבון הסויה ומחלות לב אינו עומד בסטנדרטים המחמירים עבור אישורים הניתנים על ידי ה- FDA," כך מסרה ד"ר Susan Mayne מה- FDA. באופן ספציפי הודגש חוסר ההתאמה בנוגע להשפעות חלבון הסויה על רמות ה- LDL cholesterol. ההצהרה בנוגע לתועלת הטמונה בסויה מצויה על קנה מאז 1999.

בינתיים ממליץ ה- FDA כי הצרכנים יעקבו אחר ה- 2015–2020 Dietary Guidelines for Americans המציינים כי מוצרי סויה יכולים להוות חלק מדפוסי תזונה בריאים.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007