הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

השרים יצביעו היום על הגבלת התחרות בין קופות החולים
29.10.17

 

אם לא תהיה דחייה של הרגע האחרון, תעלה היום (א') לדיון בוועדת השרים לחקיקה הצעת חוק של ח"כ דוד אמסלם (הליכוד) שמטרתה להגביל את התחרות בין קופות החולים. בין השאר מבטלת הצעת החוק את המעבר בין הקופות באמצעות האינטרנט, מצמצמת את מספר המעברים בשנה, מטילה מגבלות על העסקה של רופאים חדשים בקופות, ומטילה אחריות פלילית על הקופות ואחריות אישית על המנכ"לים שלהן במקרה של הפרת החוק.

 

מדובר אמנם בהצעת חוק פרטית, אך מאחוריה עומדים ככל הנראה גורמים במערכת הבריאות, כמו קופת חולים לאומית, שהיא המפסידה הגדולה בקרב בין קופות החולים וסובלת ממעבר קבוע של מבוטחים לטובת קופות אחרות. מנכ"ל הקופה, ניסים אלון, שיגר מכתב לשרים בו הוא מביע את תמיכת הקופה בהצעה.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת רוני לינדר-גנץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007