הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ביוקנסל דיווחה על השקעה צפויה של 20 מיליון דולר - המניה מזנקת
29.10.17

 

מניית ביוקנסל (110 +24.01%) עולה בחדות לאחר שהחברה דיווחה על מגעים עם קבוצת משקיעים לגבי אפשרות של השקעה בחברה לפי שווי של 1.47 שקל למניית בכורה, שמשקף שווי חברה של 45 מיליון דולר. שווי זה גבוה ב-64% משוויה של ביוקנסל.

 

בתחילת יום המסחר דיווחה ביוקנסל, שבשליטת חברת כלל ביוטכנולוגיה (325.8 +0%) (44%), ציינה כי קבוצה של משקיעים אמריקאים וישראליים מעוניינת להשקיע 20-25 מיליון דולר בהנפקה פרטית של מניות אולם התנו את ההשקעה בהפיכתה של ביוקנסל לחברה פרטית, קודם לביצוע ההנפקה הפרטית.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007