הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ניתוח קטרקט מפחית את הסיכון לתמותה בקרב נשים
29.10.17

 

ניתוח קטרקט מפחית את הסיכון לתמותה בקרב נשים מבוגרות, זאת מדווח מחקר תצפית שפורסם ב- JAMA Ophthalmology.

 

במחקר השתתפו 74,000 נשים מה- Women's Health Initiative שאובחנו עם קטרקט בגיל 65 ומעלה. כמחצית עברו ניתוח קטרקט. לאורך תקופת המעקב, שיעורי התמותה מכל הסיבות היו 1.52 פר 100 שנות אדם בקרב הקבוצה שעברה את הניתוח בהשוואה ל- 2.56 בקרב הקבוצה שלא עברה את הניתוח. לאחר תקנון למשתנים מרובים, נמצא כי ניתוח קטרקט היה קשור עם ירידה מובהקת סטטיסטית של 60% בסיכון לתמותה.

 

בניתוח שהתייחס לסיבת המוות, נמצא כי הטיפול בקטרקט הפחית את הסיכון למוות מסיבות זיהומיות, נוירולוגיות, אונקולוגיות, ריאתיות ווסקולאריות.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007