הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כל רמה של Troponin T קשורה עם סיכון מוגבר לתמותה
29.10.17

 

אפילו רמה גבוהה במעט של troponin T קשורה עם סיכון מוגבר לתמותה בטווח הארוך בקרב חולים עם כאבים בחזה וללא אוטם שריר הלב, כך מציע מחקר שפורסם לאחרונה ב- Journal of the American College of Cardiology.

במחקר השתתפו כ- 20,000 נבדקים שהופיעו בחדרי מיון בשוודיה עקב כאבים בחזה ועברו בדיקות לרמות troponin T. חולים עם אוטם חריף בשריר הלב או מצבים אחרים הקשורים עם רמות גבוהות של troponin T הוצאו מהמחקר.

נקודת הסף במחקר הייתה האחוזון ה- 99 / 14 ng/L.

 

לאורך מעקב של 3 שנים בממוצע, 7% מהחולים נפטרו. שיעור התמותה השנתי מכל הסיבות היה נמוך (0.5%) בקרב הללו שהציגו רמות troponin נמוכות מ- 5 ng/L, ועלו ככול שעלתה רמת ה- troponin – עד לשיעור של 33% על רקע רמות troponin של 50 ng/L ומעלה. לאחר תקנון למשתנים מרובים, הסיכון לתמותה היה כפול עם רמות של 5–9 ng/L (בהשוואה ל- <5 ng/L) - וגבוה פי 10 על רקע רמות troponin של 50 ng/L ומעלה.

 

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007