הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מחקר של מזור: הנחיה רובוטית מקטינה סיבוכים בניתוחי עמוד שדרה
26.10.17

 

חברת מזור (9,705 +1.54%) , שמפתחת רובוטים לניווט כלים כירורגיים בניתוחי עמוד שדרה ומוח, תציג מחר (ה') בפלורידה תוצאות ביניים ממחקר פרוספקטיבי רב-מרכזי שערכה, שלפיהן הסיכון לסיבוך רפואי בניתוח ידני מונחה שיקוף בעמוד השדרה הוא גבוה פי 5.3 בהשוואה לטכנולוגיית ההנחיה הרובוטית הזעיר-פולשנית שפיתחה החברה.

 

תוצאות הניסוי, המובהקות סטטיסטית, הראו גם שהסיכון לניתוח חוזר במקרה של ניתוח ידני מונחה שיקוף רנטגני היה גבוה פי 7.1. הן יוצגו בכנס השנתי של האיגוד הצפון אמריקאי לניתוחי עמוד שדרה, שמתקיים באורלנדו.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007