הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע ואיליי לילי במרוץ על הבכורה בשוק של 3 מיליארד דולר
26.10.17

 

חברת טבע (4,906 +0.74%) הגישה אתמול (ג') תביעה לבית המשפט הפדרלי בבוסטון נגד חברת איליי לילי. טבע טוענת בתביעתה שהתרופה Galcanezumab למניעת מיגרנה שאיליי לילי מתכננת להשיק מפרה חמישה פטנטים שטבע רשמה על התרופה Fermezumab לטיפול במיגרנה אפיזודית וכרונית. ענקית התרופות האמריקאית איליי לילי, שבסיסה באינדיאנפוליס, אינדיאנה, הגישה אתמול לרשות המזון והתרופות האמריקאית (FDA) בקשה לשווק את Galcanezumab.

 

טבע הגישה לפני כשבוע בקשה לרשות המזון והתרופות לאשר לשיווק את התרופה המקורית שפיתחה. חשיבות המאבק על הבכורה בשוק התרופות למניעת מיגרנה עבור טבע נובעת מהעובדה שתרופה זו, יחד עם תרופה שכבר אושרה לטיפול בתסמינים של מחלת הנטינגטון, הן התקוות העיקריות של טבע להחליף את התרופה המקורית קופקסון, שסיפקה לה מכירות של 4.1 מיליארד דולר ב-12 החודשים האחרונים ומתמודדת כעת מול גרסות גנריות של חברת מיילן (13,910 +1.76%) בארה"ב ושל סינת'ון ההולנדית באירופה.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007