הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"אם התחרות בין הקופות תיעצר - זה יהיה אסון למערכת הבריאות"
26.10.17

 

מכבי שירותי בריאות מצאה את עצמה בשבוע שעבר בתפקיד שאינו מוכר לה כל כך: זה של הקופה הסוררת, המואשמת בפעילות מפוקפקת של גניבת מבוטחים מקופה אחרת.

 

בבוקר בהיר אחד, קצת לפני סוכות, התחלף הזכיין המפעיל את המרפאה בצור באהר במזרח ירושלים, שהיתה שייכת שנים ארוכות לקופת חולים לאומית, בקרוב משפחתו שהוא זכיין של מכבי. במהלומה קצרה וממוקדת, מאות ואולי אף אלפי מבוטחים של קופת חולים אחרת, לאומית, עברו לשורותיה של מכבי. בתלונה שהגישה לאומית למשטרה נטען כי חלק מהמבוטחים הוסעו לסניף הדואר כדי להגיש את טופסי המעבר, וכי לחלקם אף שולם כסף מזומן בעבור המעבר למכבי.

מכבי, שנהגה בעבר להתגאות בכך שהיא "משחקת נקי" בתחום התחרות בין קופות החולים, נתקלה גם בנחת זרועו של הרגולטור, משרד הבריאות, שהורה לסניף הדואר המקומי להפסיק להעביר מבוטחים מקופה לקופה למשך חודש. מכבי השיבה מלחמה, ולבסוף ההוראה בוטלה, אך הנזק התדמיתי והנזק ליחסים עם משרד הבריאות כבר נגרמו.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת רוני לינדר-גנץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007