הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם ניתן למנוע התפתחות של אלצהיימר באמצעות חיסון?
26.10.17

 

חוקרים מבריטניה ושווייץ פיתחו חיסון חדש שנמצא יעיל לטיפול ב- psoriasis ואלרגיה לחתולים, כמו גם למניעת אלצהיימר, כך מפרסם כתב העת Nature Vaccines.

 

צוות החוקרים פיתח את החיסון החדש באמצעות שילוב של חיסון קיים נגד טטנוס וחלבון נגיפי הידוע כמשפיע על מגוון של צמחים. החלבון הנגיפי הופק מה- (cucumber mosaic virus (CMV המצוי במלפפונים.

 

לאחר ששולב חיסון הטטנוס בחלקיקי ה- CMV נבדקה יעילותו בחיות ניסוי כנגד פסוריאזיס, אלרגיות ואלצהיימר.

במודל עכבר של מחלת האלצהיימר, נמצא כי החיסון החדש העלה את רמות הנוגדנים העשויים להגן מפני מחלות נוירו-דגנרטיביות. החיות המחוסנות ייצרו נוגדנים מסוג Immunoglobulin G שמנעו הצטברות של beta-amyloid plaque במוח - סמן ההיכר של מחלת האלצהיימר.


 

לידיעה >>

 

 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007