הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

זוהו 65 וריאנטים גנטיים חדשים הקשורים לסרטן השד
26.10.17

 

זוהו וריאנטים גנטיים חדשים הקשורים לסיכון לתחלואה בסרטן השד, הגילוי החדש כמעט ומכפיל את שיעור הוריאנטים הגנטיים הידועים כיום.

 

כתב העת Nature מדווח על גילויים של 65 loci הקשורים עם סיכון מוגבר להיארעות סרטן השד וזאת בעקבות עריכתם מחקרים על כלל הגנום שכללו מעל ל- 25,000 נשים ממוצא אירופאי ומזרח אסייתי, כמחצית מהנשים אובחנו עם סרטן השד.

 

יתר על כן, ה- Nature Genetics מפרסם כי נתגלו 7 וריאנטים נוספים הקשורים עם סיכון מוגבר להיארעות של סרטן שד שלילי לקולטנים לאסטרוגן באופן ספציפי.

 

החוקרים סיכמו: "הממצאים החדשים מספקים מידע נוסף בנוגע למועדות הגנטית לסרטן השד ועשויים לשפר את השימוש שנעשה בציוני סיכון גנטיים לבדיקות סקר אינדיבידואליות ולמניעה."

 

 

לידיעה >>

 

 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007